У сучасному світі кожна людина має як мінімум смартфон, а деякі користуються одразу кількома гаджетами. Всі ці пристрої можуть мати негативний вплив на здоров'я і стати причиною розвитку серйозних захворювань. Про це пише портал ua-novosti.
Сучасні люди практично з дитинства контактують з мобільними пристроями та іншими гаджетами. Багато хто навіть не підозрює, але щоденне використання смартфона може таїти реальні загрози для здоров'я.
На перший погляд, смартфони нешкідливі, але вчені попереджають, що це зовсім не так. Насамперед такі пристрої значно знижують концентрацію та уважність людини, що в деяких ситуаціях може бути небезпечним.
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста
Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях
Мінімальна пенсія у 2025 році: чи зростуть суми та як вона визначається
Другий момент – статистика показує, що в середньому користувач проводить зі смартфоном по чотири години на добу. Це призводить до порушення постави, а також може спровокувати серйозніші проблеми - серцево-судинні захворювання, біль у суглобах, проблеми з диханням.
Спеціалісти попереджають, що негативні наслідки для здоров'я можна звести до мінімуму, якщо дотримуватись достатньо простих правил використання смартфона й інших гаджетів.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як знизити навантаження на очі під час перегляду телевізора: поради, які допоможуть зберегти зір.
Також наш портал інформував, страх темряви треба подолати: чому небезпечно спати при увімкненому світлі.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, макарони – не зло: дієтологи розповіли, з якими продуктами їх поєднувати, щоб отримати максимум користі.