Тепер громадянам Китаю доведеться використовувати розпізнавання осіб, щоб підписатися на інтернет-послуги або отримати новий номер мобільного телефону. У вересні китайський уряд оголосив, що жителі, які подають заявку на новий мобільний або інтернет-пристрій, буду зобов'язані сканувати своє обличчя. Ці нові правила набули чинності 1 грудня.

Прапор Китаю, фото - Washington Post

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю (МІІТ), яке є державним агентством, відповідальним за регулювання Інтернету і технологій повідомило, що це рішення було частиною плану з “захист законних прав і інтересів громадян у кіберпросторі”. У теорії, це допоможе запобігти шахрайству. Варто зазначити, що в Китаї близько 854 мільйонів інтернет-користувачів.

Китай, unsplash

Нагадаємо, що компанія Samsung представить Galaxy S11 вже в лютому 2020 року. Втім, витоку вже показують головні фішки цього смартфона. Серед них буде фронтальна камера, яку вбудували в сам екран, а також задня камера, яку розташували в хаотичному порядку

Популярні новини зараз

Змусять відповідати за кожну гривню: українців жорстко штрафують за гроші на картках

Нові правила бронювання з 1 грудня: хто підпаде під мобілізацію ТЦК вже за тиждень

В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей

В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi представила нереальний ліхтарик на всі випадки життя. Він може ставати лампою, або навіть зовнішнім акумулятором для девайсом, а міцний корпус дозволяє розбивати скло.

Також Знай.uа писав, що Steam показали 20 найпопулярніших ігор за жовтень 2019 року. Серед них як і інді проекти, так і ААА-ігри.