У спортивному браслеті Xiaomi Mi Band 3 є кілька недоліків, виправивши які виробник зможе створити кращий наручний гаджет на ринку і, що найважливіше, за дуже доступною ціною. Відомо, що майбутня новинка в особі Xiaomi Mi Band 4 отримає захисне скло Corning Gorilla Glass для захисту дисплея від пошкоджень, оскільки користувачі попередньої моделі скаржилися на подряпини на екрані, що свідчило й поганий захист, враховуючи маленький дисплей.
Ще однією особливістю цього трекера стане підтримка магнітної зарядки, завдяки якій браслет буде досить просто зняти з руки, після чого піднести до його тильній частині спеціальний зарядний пристрій на магнітах. Тепер не потрібно діставати капсулу з ремінця - бездротова зарядка зробимо все замість вас. На цьому нововведення звичайно ж не закінчаться, так як Xiaomi Mi Band 4 отримає кольоровий AMOLED-дисплей з підтримкою сенсорного управління. Це порадує користувачів, так як чорно-білий дисплей виглядав дуже старомодно, в поганому сенсі.
Роздільна здатність дисплея спеціально підвищать, також як і його яскравість, щоб навіть у сонячний день не довелося закривати від прямый променів. Це дозволить домогтися гарною читаності навіть при яскравому освітленні. Купити Xiaomi Mi Band 4 можна буде у двох версіях, просунута з яких отримає модуль GPS для відстеження місця розташування без використання телефону. Однак, виходу в 2018 чекати немає сенсу. Анонс Xiaomi Mi Band 4 очікується в травні-червні 2019 року, як і попередня версія, а його продажі стартують через кілька днів після презентації. Про ціну поки говорити рано, але не дорожче 50 доларів, що теж дуже приємний цінник.
Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків
Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками
Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що знайдений баг в найбільшому ігровому магазині Steam дозволяв отримати будь-які ігри абсолютно безкоштовно. До того ж, створення рандомних ключів дозволяв продавати їх на чорному ринку, що суттєво вдарило по фінансам великим компаніям-розробником.