У соціальної мережі TikTok, яка була створена в 2017 році, на сьогодняшній день є безліч прихильників в усьому світі, в тому числі й в України. Тільки українські блогери, на відміну від своїз іноземних колег, не мають можливості підключити монетизацію та заробляти на переглядах та рекламі.

ТикТок

Чому наразі монетизація в TikTok недоступна для українців.

Справа в тому, що основними інструментами монетизації TikTok для блогерів з інших країн є програма TikTok Creator Fund. Заробляти на рекламі автори контенту можуть завдяки програмі TikTok Pulse.

Програма TikTok Creator Fund, яка дає можливість заробляти гроші напряму від сервісу, працює в США, Великій Британії, Німеччині, Італії та деяких інших країнах, однак в Україні запуск програми офіційно не відбувся й досі.

Популярні новини зараз

Реєстрація почалася: українці отримають по 3600 гривень щомісяця

Хотіла відбити мобілізованого чоловіка: бус ТЦК протягнув по асфальту жінку - відео

Чому потрібно мовчати 21 липня і чим заборонено користуватися сьогодні: прикмети та заборони на Онуфрію

Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини

Показати ще
Рекламні кампанії в Україні були призупинені TikTok ще у 2022 році, через війну. Відповідно, українські блогери втратили можливість монетизації через просування реклами. Тим більше що існуючі обмеження міжнародних платіжних систем в Україні створили б серйозні труднощі для вітчизняних тіктокерів навіть при можливості підключення монетизації.

Чи можна заробити на TikTok в Україні?

Незважаючи на всі складнощі, українські блогери все ж заробляють за допомогою TikTok, але не напряму:
  • продають через платформу різні товари чи послуги, розширюючи таким чином свій бізнес та клієнтську базу та, відповідно, збільшуючи прибутки;
  • отримують дохід від реклами брендів (розповідають про різні послуги та товари в своєму блозі, за що отримують винагороду);
  • використовують партнерські програми (рекламують партнерські посилання, отримуючи за це прибуток).
Крім того, багато хто веде блог не лише в TikTok, але й на інших платформах, наприклад, на "Ютубі", де доступна монетизація.
Блогер
Фото из открытых источников
На сьогодняшній день в Україні офіційно отримувати кошти саме від TikTok можна лише через функцію Live Gifts, тобто монетизацію донатів в прямих ефірах. Але українські тіктокери дуже сподіваються, що після війни ситуація зміниться на краще.
Раніше портал Знай писав, що TikTok вводить "комендантську годину" для підлітків.

Крім того, ми повідомляли про 5 знаків Зодіаку, які знайдуть роботу своєї мрії.

Також портал інформував про топ-6 продуктів, які покращують пам'ять.