Компанія Meta оновила свої розумні окуляри Ray-Ban Meta і тепер це вже не просто стильний гаджет, а майже кишеньковий асистент. Окуляри набули нової форми, більше функцій і скоро з'являться у продажу в нових країнах.

Окуляри доступні у нових варіантах: класичний чорний, сірий з фотохромними лінзами (ті, що темніють на сонці), і нові форми оправ. Все, щоб носити їх було не лише за приколом, а й за стилем.

Розумні Ray-Ban. Фото скріншот з Youtube

Тепер окуляри вміють у реальному часі перекладати розмови на англійську, французьку, іспанську та італійську. Причому якщо заздалегідь скачати мови, переклад працює навіть без інтернету: ви чуєте його в навушниках окулярів, а співрозмовник може бачити текст на екрані телефону.

Meta також розширює інтеграцію із соцмережами: тепер можна буде надсилати повідомлення, дзвонити і навіть постити фото в Instagram – просто голосом, не дістаючи телефону. Вже працюють WhatsApp, Messenger та SMS.

Популярні новини зараз

ТЦК більше не зацікавиться: хто зможе отримати бронювання від мобілізації

Банк пробачив борг, а держава ні: українців змусять сплатити новий податок

Працювали все життя, а виявиться – даремно: пенсіонерам масово урізають стаж – кого приречуть на злидні

Частині українців перерахують мінімальну пенсію: хто отримає підвищення

Показати ще

Підтримка Spotify, Apple Music, Amazon Music та Shazam тепер є не лише у США та Канаді. Можна попросити окуляри увімкнути музику або дізнатися, що за трек грає поруч.

"Розумні" окуляри Ray-Ban / фото: Meta

Одна з найпоширеніших функцій – це покращений помічник Meta AI. Він тепер "бачить" довкілля через камеру в окулярах і може вести з вами діалог. Наприклад, якщо ви готуєте – підкаже, чим замінити інгредієнт, що бракує, або яке вино вибрати в магазині.

Поки що доступне тільки в США та Канаді, але це вже майже майбутнє.

Щодо конфіденційності питання залишається відкритим. Окуляри активно використовують камеру та "зір" штучного інтелекту, але Meta поки не говорить прямо, як використовуються ці дані. Це вже викликає побоювання у експертів.

У продажу новинка скоро з'явиться в Мексиці, Індії та ОАЕ, а ШІ-помічник запрацює у нових країнах ЄС.

Нагадаємо, у Китаї змусять роботів битися між собою: після повстання машин вони точно помстяться

Раніше ми дізналися про те, що Google хоче додати до Gboard генератор мемів від штучного інтелекту

Крім того, американський стартап Praxis обирає, де побудувати перший утопічний технополіс для айтішників – і Київ у списку