Sega вирішила дати нове життя старим пейджерам, але адаптувала їх для епохи емодзі. Японський ігровий гігант, творець культового Соніка, представив гаджет під назвою "Emojam".

Це мініатюрний пристрій з Wi-Fi підтримкою, призначений виключно для спілкування емодзі. Emojam вміє спілкуватися максимум із п'ятьма користувачами одночасно та обмінюватися лише картинками-смайликами.

Про це пише Fast Company.

Emojam / фото: скриншот Youtube

На відміну від стандартних емодзи, ці – повністю кастомні: кумедні кішки, кролики, роботи та інші милі створіння з купою різних виразів. Більше того, є і особлива фішка - "лабораторія емодзі", де можна поєднувати смайлики, створюючи свої унікальні версії.

Популярні новини зараз

Нацбанк виводить з обігу частину грошей: що потрібно знати українцям

Що чекає на тих, хто не оновив облікові дані у ТЦК

Українцям можуть припинити соціальні виплати: кому треба поквапитись за новими правилами

Тарифи для пенсіонерів, студентів і бізнесу: що пропонують Київстар, Lifecell та Vodafone

Показати ще

Управляється Emojam простенько, всього трьома кнопками, прямо як тамагочі. Sega явно робить ставку на ретро, ​​і не дарма: гаджети з обмеженим функціоналом, як, наприклад, "дурні телефони" для дзвінків та SMS, стали популярними серед дорослих, які втомилися від постійного скролінгу.

Еmojam ще й ідеальний для дітей, тому що батьки можуть бути спокійними – тут немає доступу до Інтернету, і відправити можна лише емодзі.

Щоб почати чат, гаджети повинні фізично стикнутися – це своєрідний захист, який унеможливлює небажаних співрозмовників. А чат тільки з картинок-емодзі гарантує відсутність шкідливого контенту.

У продаж Emojam надійде в Японії вже 10 грудня за ціною 7150 єн (приблизно 46 доларів). Поки невідомо, чи ця новинка з'явиться в інших країнах, але якщо японська публіка оцінить задум, Sega може розширити ринок.

Нагадаємо, культова цяця з 90-х "Тамагочі" знову дуже популярна: яку "начинку" додали до іграшки

Раніше ми писали про 5 смартфонів для найвибагливіших ігор: який вибрати у 2024 році

Крім того, Знай.ua повідомляв, програміст запустив Doom на годиннику Nintendo Sound Clock: Alarmo – тепер будильник може вбивати