YouTube вже давно став частиною життя українців, пропонуючи блогерам реальну нагоду заробити. Багато хто створює контент, який приносить дохід, використовуючи різні способи монетизації. Щоправда, скільки блогери заробляють, залежить від тематики каналу та кількості переглядів.
Як з'ясувалося, українські блогери можуть отримувати гроші за рекламу, яка з'являється під час їхнього відео, за інтеграцію реклами (коли блогери самі просувають товар чи послугу) та за спонсорські підписки чи донати від глядачів.
Скільки YouTube платить блогерам, залежить від кількох факторів. Наприклад, на контент, розрахований на американську аудиторію, можна заробити більше, ніж відео для українців.
Також важливою є аудиторія – за перегляди відео дітьми платять менше. І, звичайно, тривалість відео: чим воно довше, тим більше реклами можна вставити, а отже і дохід буде вищим.
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
За даними дослідження, на популярні українські канали за останні три місяці припадало таке:
- Загін кіноманів: 1600 доларів
- RAMINA: 4 000 доларів
- Телебачення Торонто: 5200 доларів
- Aleksey Durnev: 8 100 доларів
- Леви на джипі: 13 200 доларів
- 24 канал: 250 000 доларів
Новинки можуть заробляти від 50 000 доларів на місяць, а розважальні та інформаційні канали – від 1 000 до 8 000 доларів. Якщо врахувати доходи від рекламних інтеграцій, суми виходять такими:
- Телебачення Торонто: 50000 грн
- Загін кіноманів: 120 тис. грн
- RAMINA: 500 000 грн
- Леви на джипі: 900 000 грн
- Aleksey Durnev: 1 мільйон грн
Виявилося, що розкручені канали можуть приносити своїм власникам справді великі гроші. Проте деякі глядачі не згодні з тим, що за 1 000 переглядів платять 1-2 долари, стверджуючи, що це актуально лише для США.
Важливо пам'ятати, що із зароблених сум потрібно сплачувати податки, включаючи військовий збір. Також необхідно враховувати витрати на створення контенту, адже щоб заробити, потрібно спочатку вкласти гроші у створення відео.
Нагадаємо, українець розчленував росіянку в Перу: готувався до цього медитацією та галюциногенами
Раніше ми писали, імперії MrBeast кінець? Скандали та звинувачення ставлять під сумнів його звання "доброго хлопця"
Крім того, Знай.ua повідомляв, Потап почав офіційно працювати з росіянами - Беспалов розкрив "аферу": "Каменських готова мовчати"