Rolls-Royce вразила світ своїм новим ядерним реактором, який виглядає як щось із науково-фантастичного фільму про супергероїв, особливо якщо згадати Залізну людину з Marvel.

Цей реактор обіцяє стати справжнім проривом у галузі чистої енергетики, тому що він не виділяє вуглекислий газ, що робить його дуже екологічним. Його компактність теж вражає: він менший і мобільніший у порівнянні з традиційними атомними станціями.

Rolls-Royce впевнена, що їхня технологія знаменує нову еру в ядерних технологіях. Реактор пропонує низку важливих переваг: він не створює викидів CO2, що робить його екологічно чистим та стійким рішенням.

Ядерний реактор від Rolls-Royce / фото: Х

Завдяки компактній модульній конструкції реактор займає менше місця, ніж традиційні атомні електростанції, що робить його більш мобільним і зручним для різних застосувань.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів

Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться

Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше

Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води

Показати ще

Цей реактор також забезпечує високу енергоефективність та безпеку, використовуючи передові технології для мінімізації ризиків. Він може стати надійним джерелом енергії для віддалених районів, а його висока потужність робить його ідеальним для використання у космічних апаратах та орбітальних станціях.

Ядерний реактор від Rolls-Royce / фото: Х

Крім того, завдяки своїй екологічності та ефективності, реактор може бути ключовим елементом для нового покоління електричних літаків та кораблів.

Інноваційний реактор Rolls-Royce має потенціал не лише змінити енергетичну карту Землі, а й стати важливим компонентом у дослідженні та освоєнні космосу.

Нагадаємо, Марті Макфлай про таку міг тільки мріяти: легендарний DeLorean зазнав кардинальних змін

Раніше ми писали про те, що т юнінг "тачки" - не тільки про красу: як він може покращити потужність та економію на паливі

Крім того, Знай.ua повідомляв, в Україні засвітився дуже рідкісний "м'язовий" Mercedes-AMG: таких зібрали лише 999 штук