Як виявилося, повномасштабна війна з можливими відключеннями світла і зима з холодами найзапекліші вороги вашого iPhone.

Батарея може сідати катастрофічно швидко, а зарядити не завжди є можливість. Але, рано впадати у відчай, адже є кілька лайфхаків, які продовжать час роботи вашого девайсу.

Apple iPhone 12, фото: скріншот з відео

Є кілька причин, через які ваш телефон втрачає заряд батареї катастрофічно швидко. По-перше, що більше дисплей iPhone, то більше енергії він споживає. Це може стати ключовим фактором під час вибору телефону.

Далі – показник яскравості. Логічно, що чим він яскравіший – тим швидше розряджається ваш телефон. Включений GPS теж дуже багато потребує енергії смартфона, тому за відсутності необхідності його використання краще вимкнути.

Популярні новини зараз

Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом

Вистачить на воду та хліб: кого з пенсіонерів поставлять на межу виживання

Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення

Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт

Показати ще

Також сильно на це впливають постійно увімкнені мобільний інтернет, WiFi, а також ті, що працюють на тлі програми.

iPhone: скрін з DailyStar

Є кілька способів, які значно заощадять заряд вашого девайсу. Зокрема, мова пішла про режим енергозбереження. Завдяки йому можна продовжити життя телефону ще приблизно на 2 години, а головним плюсом буде те, що виконання основних функцій це ніяк не впливає.

Далі можна включити економію даних, і працює це починаючи з IOS 13. Опція активується в налаштуваннях: "Стільниковий зв'язок" - Виберіть стільниковий тариф і натисніть "Економія даних". Це знижує використання трафіку.

Авіарежим. Якщо ви не плануєте користуватися стільниковим зв'язком, тоді це чудовий спосіб заощадити. Сигнали оператору не відправляються, тобто енергія не використовується марно.

Оновіть операційну систему до останньої версії, контролюйте яскравість дисплея та встановиться час автоблокування.

Новий iPhone, скріншот відео

Нагадаємо, що хочеться поговорити? Чому не можна брати слухавку з невідомих номерів.

Раніше ми повідомляли, що можна скаржитися до Пенсфонду? Інженери придумали, як сенсорні смартфони "відкотити" до кнопкових.