Як видалити непотрібні додатки з телефону безпечним способом.

Популярні в Україні смартфони Xiaomi "знамениті" тим, що буквально напхані різними програмами, які не тільки не приносять користі, але ще й працюють у фоновому режимі.

Xiaomi Mi 11, фото: khabarban.com

Analytics

Абсолютно даремний застосунок для користувача, основне завдання якого – лише збирати інфу про роботу телефона. Але найцікавіше, що саме ця програма є головним джерелом реклами від інших встановлених додатків.

Постачальник закладок

Це програма, яка керує закладками в стандартному браузері. Здавалося б, начебто, корисна, навіщо її видаляти? Але це системна утиліта, яка відображає рекламні банери партнерів Google. А це означає, що працює вона у фоновому режимі і, як наслідок, гальмує швидкість зарядки смартфона. Bookmark Provider негативно впливає і на загальну продуктивність.

Популярні новини зараз

Українцям оголосили про нові виплати у жовтні: треба поквапитись, щоб вистачило на всіх

Фінансова допомога від ЮНІСЕФ: хто і як може отримати

Перерахунок пенсій: хто отримав підвищення, а хто залишився без змін

Українцям роздають безкоштовне житло в одній з європейських країн: як оселитися

Показати ще

Додаток MSA

Xiaomi. Фото: Youtube

Як кажуть багато користувачів, ця програма має досить сумнівний функціонал, а тому, по суті, теж є сміттєвим додатком. Для чого потрібен MSA? Самі виробники кажуть, що ця програма призначена лише для роботи "Календаря", "Погоди" і "Живих шпалер".

Видалити зайвий додаток MSA за допомогою налаштувань у "Застосунку" навряд чи вийде. Однак є одна "лазівка" – вбудована програма "Безпека".

Що для цього необхідно:

  • Відкрити програму;
  • Знайти розділ "Передача даних";
  • Потім перейти в "Мережеві підключення", натиснути трикрапку і переключитися таким чином у "Фонові підключення";
  • Після переходу має висвітитися рядок: "msa", поруч із ним буде повзунок, який потрібно деактивувати.

Непотрібні додатки на Xiaomi зустрічаються нерідко. Причому це не тільки "унікальні" (як їх називають) програми, а й навіть найпоширеніші. Серед них: меню SIM-карти, додатки для друку, Android Auto, Briefing тощо.

Нагадаємо, ми писали, що шкідливе ПЗ в додатках, Android можуть полетіти: на що слід звернути увагу українцям.

Як повідомляв "Знай.ua" ігровий гігант Ubisoft не визнає україномовних творців контенту: "Повинні грати в ігри тільки російською".

Також "Знай.ua" інформував, що CD Project RED здивувала ціною DLC The Phantom Liberty для Cyberpunk 2077: українська пенсія.