Розроблена російською студією Mundfish Atomic Heart вийшла трохи більше місяця тому і встигла сильно гучніти, але не в хорошому сенсі цього слова. У грі повно російської пропаганди та деталей, які ображають українців. У той же час творці в одне горло кричать, що гра "поза політикою". У цьому питанні можна ставити крапку, адже сплив ще один цікавий нюанс. Про це пише telegram-канал XGTV.
Скандальна Atomic Heart ще до офіційного релізу викликала багато критики, особливо з боку українських геймерів. Нічого дивного, адже гра є відкритою російською пропагандою, ностальгією за СРСР. Студія Mundfish проштовхує тези, що вона поза політикою, і деякі люди це сприймають як аргумент.
Втім, водити геймерів за ніс у творців Atomic Heart навряд чи вдасться. "Аполітична" гра спіймалася на колаборації з "армією росії", магазином, який спеціалізується на продажу мілітарі одягу в Москві. На вітрині красуються відразу чотири величезні плакати, які доводять, що цей "шедевр" ігрової промисловості все ж таки "в політиці".
Заборони Великодня-2025: як не порушити святість свята 20 квітня
Гороскоп на сьогодні, 20 квітня: неділя викликів і рішучості – кому посміхнеться удача, а кого чекають неприємні сюрпризи
Чоловікам пропонують останній шанс: як вирішити проблеми з ТЦК віддалено
Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат
Нагадаємо, що в сюжеті самої Atomic Heart описуються події альтернативної історії 50-х років, коли Радянський Союз вийшов із Другої світової війни науково та технологічно передовим, досягнувши піку розвитку з холодним ядерним синтезом та розумними роботами.
Раніше Знай писав, тепер кожен може сісти за штурвал Ан-255 "Мрія": Microsoft Flight Simulator додав легендарний літак до ангару.
Також ми писали, що Дженсен Еклз продався росіянам в Atomic Heart: намагаються пролізти у світ і затягнути українців ідеалізацією "совка".
Крім того, ми писали, що голова Мінцифри Федоров терміново звернувся до Sony, Microsoft і Valve Corporation: заборонити продаж Atomic Heart.