Нова книга з працями автора" Володаря кілець " Дж. Р. Толкін вийде в 2021 році. Харпер Коллінз оголосив "Природу Середзем'я", і він проллє світло на ряд подробиць про Середзем'я і його мешканців.

Читайте Знай в Google News!

Зокрема, книга надасть більш детальну інформацію про істот, які живуть в Нуменорі, ельфійському безсмертя і реінкарнації, а також силах Валар. Але все це меркне в порівнянні з найважливішим фактом, який підтверджує книга: хто може відрощувати бороди.

Харпер Коллінз сказав, що книга являє собою "справжню скарбницю, що пропонує читачам можливість зазирнути через плече професору Толкіну в самий момент відкриття: і на кожній сторінці Середзем'я знову оживає".

Книга "Природа Середзем'я" редагується вченим-Толкієном Карлом Хостеттером і повинна бути випущена 24 червня 2021 року.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу

Показати ще

Це буде остання книга, яка глибоко занурює в великі знання Середзем'я. Деякі з попередніх робіт Толкіна були опубліковані в таких книгах, як" незакінчені казки"," історія Середзем'я"," Берен і Лютієн " та ін всі вони були відредаговані сином Толкіна, Крістофером, який помер у січні цього року.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що творці Hitman анонсували нову гру по всесвіту про Джеймса Бонда. Правда, подробиць про проект не так вже й багато, а вихід гри відбудеться в 2021, якщо розробки пройде гладко.

Як повідомляв Знай.uа, штучний інтелект зміг зменшити кількість негативу на просторах соцмережі Facebook. Повідомляється, що кількості "мови ненависті" зменшилася на 95%, якщо порівнювати з минулими роками.

Також Знай.uа повідомляв, популярний мессенджер зливає дані користувачів в мережу. Що дивно, всі файли, які були відправлені через месенджер з'явилися у відкритому доступі в мережі. Іншими словами, кожен користувач мережі міг отримати до них доступ.