Щоб телефон не "гальмував", слід видалити додатки, що займають багато місця в сховищі і працюють у фоновому режимі. Це відноситься і до віджетів, розташованих на робочому столі смартфона. Деякі з додатків мають постійний доступ до Інтернету, а деякі з них і зовсім використовують величезну кількість оперативної пам'яті смартфона, що позначається на швидкості робота гаджета в цілому. До того ж, використання всієї потужності девайса негативно впливає на тривалість роботи акумулятора.
Читайте Знай в Google News!
Щоб прискорити роботу таких смартфонів, слід позбутися від "важких" додатків, наприклад, Facebook і YouTube. За словами експерта, багато з таких Програм мають полегшені аналоги для Android: Facebook lite, Google Maps Go та інші. Крім того, можна заходити на ці сервіси через сайт, але про зручність можна забути, адже спеціальні додатки набагато зручніше мобільних версій в браузері.
Крім того, в інтерфейсі системи слід обмежити використання графічних ефектів і анімації, а також відключити фонове оновлення контенту.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Якщо всі ці поради не допомогли-варто подивитися на смартфони новіше. Благо, зараз на ринку є на будь-який смак і цінову категорію.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, що компанія Apple розповіла, де відбуватиметься збірка майбутніх iphone 12, які покажуть публіці вже ближче до жовтня цього року. Повідомляється, що збирати повноцінні телефони вже будуть в Індії, а не в Китаї.
Як повідомляв Знай.uа, майбутні iPhone 12 показали на живих фото. Правда, в захисних чохлах, а один з них за розмірами нагадав навіть iPhone 4. Правда, екран буде помітно більше, якщо порівнювати обидва гаджета.
Також Знай.uа повідомляв, учений винайшли прозору сонячну панель, яку можна ставити замість вікон. Вчені зробили ще один крок до переходу на відновлювану енергію в усьому світі.