Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що виробник електромобілів відкритий для ліцензування програмного забезпечення і постачання силових агрегатів і акумуляторів іншим автовиробникам.
Це не перший раз, коли Tesla постачає деталі іншим виробникам; попередні угоди включали в себе перевірку акумуляторів для Mercedes і Toyota.
“Tesla відкрита для ліцензування програмного забезпечення і постачання силових агрегатів і акумуляторів. Ми просто намагаємося прискорити стійку енергетику, а не пригнічувати конкурентів”, - сказав Маск в Twitter.
Маск не надав додаткову інформацію, але підтвердив, що це включає в себе ліцензування програмного забезпечення для допомоги водієві Autopilot всім зацікавленим особам.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Це не перший випадок, коли Тесла висловлює зацікавленість у ліцензуванні свого програмного і апаратного забезпечення для інших компаній; Ще в 2014 році автовиробник з Пало-Альто оголосив, що вся інтелектуальна власність буде у вільному доступі. “Tesla не буде порушувати патентні позови проти тих, хто сумлінно хоче використовувати нашу технологію”, - заявляла компанія в той час.
Це не завадило їм подати в суд на Rivian Automotive, звинувачуючи їх у підкупі своїх співробітників і крадіжці комерційної таємниці.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, що перший MacBook від яблучної корпорації на власному чіпсеті порадує фанатів своєю ціною. Повідомляється, що за ноутбук попросять близько 750 доларів, що рекордно дешево для ноутбуків Apple.
Як повідомляв Знай.uа компанія Koss подала в суд на Apple за використання патентів. Повідомляється, що в бездротових AirPods від Apple є технології іншій компанії, і вони порушують патент.
Також Знай.uа повідомляв, що консоль PlayStation 5 отримав знімну кришку. Це означає, що консоль можна буде кастомизировать за своїм бажанням. У теорії, це дозволить компанії підзаробити, а геймерам підлаштувати довгоочікувану консоль під себе.