Вчені з Тель-Авівського університету на чолі з автором дослідження Дайаною Яхаломі в Ізраїлі знайшли схожого на медузу паразита, який може існувати без кисню.
Виявилося, що у Henneguya salminicola немає мітохондріального геному, а це значить, що він не має потребу в кисні. Цікаво, що це перший багатоклітинний організм, у якого виявлено його відсутність. Про це пише Science Alert.
На сьогодні відома здатність деяких організмів виживати при мінімальній кількості кисню в середовищі, однак дослідження Henneguya salminicola показали, що ця істота може не дихати киснем взагалі.
Всередині свого носія (лосося) Henneguya salminicola виживає в безповітряних умовах. У ході еволюції цей паразит втратив свої мітохондрії і адаптувався до безповітряного середовища.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
За словами учених, крім кращого розуміння життя тут, на Землі, відкриття нового виду може зіграти роль і в пошуку позаземного життя.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що в американському місті Порт-Ізабель жінка спіймала незвичайну істоту, яка виявилася отруйним хробаком.
Як повідомляв портал Знай.uа, невідома істота триметрового зросту біля аеропорту Хамберсайд посіяла паніку в англійському графстві Норт-Лінкольншир.
Також портал Знай.uа писав, що на Марсі вперше зафіксували дивну активність сейсмічних плит.