У серпні цього року, вперше за 14 років, група дайверів відвідала уламки легендарного "Титаніка". Нові знімки говорять про те, що затонулий лайнер серйозно постраждав від глибоководних течій, солі та бактерій, які роз'їдають метал.
Про це стало відомо завдяки повідомленням європейських ЗМІ.
Варто нагадати нашим читачам, що катастрофа "Титаніка" сталася в ніч з 14 на 15 квітня 1912 року в північній частині Атлантичного океану. Корабель здійснював перший рейс до Нью-Йорка, але зіткнувся з айсбергом в 400 милях від Ньюфаундленду. Вчені вважають, що насправді "Титанік" не вічний і до 2030 року останки корабля можуть просто зникнути через бактерії, які роз'їдають метал.
Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами
Мобілізація без ТЦК: що зміниться для військовозобов'язаних
Пенсіонерам дали лише 10 днів: кого оштрафують та залишать без виплат
Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю
"Так, як і всі, в кінцевому підсумку "Титанік" повністю зникне", — говорить Патрік Лейні, президент і Засновник Triton Submarines.
Генрієтта Манн, вчений, який виявив ці бактерії в 2010 році, розповіла виданню Time, що "Титаніку" залишилося всього 30 років до повного зникнення.
Нагадаємо, вчені показали світові унікальні реліквії Титаніка, які можна навіть з'їсти: фото.
Як повідомляв Знай.uа у катастрофі "Титаніка" знайшли "український слід": старовинні дворики Ужгорода приховували нечуване.
Знай.uа писав, такий зніс би і "Титанік": в Антарктиді відколовся величезний шматок айсберга, 315 мільярдів тонн плавучої небезпеки.