iOS 12 з'явилася така функція як “Екранний час”. За допомогою функції можна дізнатися, скільки часу користувач витратив в різних додатках. До речі, можна поставити блокування на додатки, якщо буде перевищено ліміт часу, проведений в ньому. Проте, зробити це не так просто, як може здатися, так що ми створили покрокову інструкцію для всіх власників iPhone.
Отже, як поставити пароль на певний додаток?
-
насамперед необхідно переконатися, що у вас активована опція “Екранний час”;
-
Запускаємо “Налаштування” і переходимо в розділ “Екранний час”;
Популярні новини заразПовністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
-
Вибираємо "Використовувати код-пароль" і задаємо код доступу;
-
Переходимо в розділ статистики і вибираємо потрібну програму серед часто використовуваних;
-
Встановлюємо обмеження, вибравши опцію “Додати ліміт”;
-
Вказуємо час використання будь-час, на який ви розраховуєте. Підтверджуємо наш вибір кнопкою “Додати”.
Все готово! Тепер наше додаток буде запитувати пароль, якщо був перевищений встановлений ліміт часу використання. З допомогою цих простих функцій можна змусити себе позбутися залежності від соцмереж, ігор та інших розважальних програм.
Нагадаємо, що корейська компанія Samsung запатентувала ігровий смартфон. Крім топової начинки, він отримає гнучкий корпус, який можна складати як книжку. Серед іншого, ціна девайс буде просто величезною, і інсайдери повідомляють, що вона перевалить за 1500 доларів. Подивимося, девайс з'явиться на прилавках, або це черговий непотрібний патент компанії.
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Роскомнагляд в черговий раз зганьбився після наїзду на Google. Повідомляється, що з-за порушень законів Росії Google зобов'язаний виплатити штраф. Однак, мова йде про суму в 500 тисяч рублів, що дуже мало для пошукача. Куди простіше заплатити невелику суму грошей, ніж дотримуватися законів Росії.
Знай.uа писав, що суд став на бік Apple в розглядах між яблучної корпорацією і Qualcomm. Нагадаємо, що продажі iPhone заборонили як в Китаї, так і в Німеччині. І все ж, суд відхилив кілька заяв про порушення чотирьох патентів. Схоже, що Apple скоро вирішить цю справу на свою користь.