Експерт в області кібербезпеки Батист Робер розповів про уразливість в популярній на Android програмі ES File Explorer, яка дозволяє красти будь-які дані користувачів. До того ж, робити це можна віддалено, досить просто мати доступ до Wi-Fi.

Серед іншого варто відзначити, що додаток досить популярний, і його завантажили вже 500 мільйонів разів, що робить його трохи чи не найпопулярнішим додатком у світі. Однак, воно здатне допомогти хакерам вкрасти ваші дані без вашого відомства.

Повідомляється, що програма містить відкритий порт, і якщо зловмисник і атакується користувач знаходяться в одній мережі Wi-Fi, то хакер при бажанні може отримати будь-які файли: листування, файли, відео, фото.

В рамках експерименту Робер створив спеціальний скрипт, за допомогою якого зміг викачати дані з стороннього пристрою, скориставшись вразливістю.

Популярні новини зараз

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Показати ще

Експерт повідомив авторам файлового менеджера про знайдену проломи, однак ті проігнорували його запит. На сьогоднішній день всі користувачі програми в небезпеці.

Нагадаємо, що і хоча Google Pixel 3 все ще вважає потужним смартфоном, компанія незабаром знайде йому заміну, випустивши Google Pixel 4. Так, це точно станеться не раніше осені 2019 року, але вже перші знімки майбутнього смартфона з'явилися в мережі. З іншого, на знімках немає фронтальної камери. Можливо, її впровадили в дисплей, або ж зробили висувний механізм, як у смартфонів Huawei і Xiaomi.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Роскомнагляд знову наїхав на Facebook і Twitter. Повідомляється, що компанії тепер зобов'язані виплатити близько 5 тисяч рублів штрафу. Компанием простіше виплатити цей мізерний штраф, ніж розміщувати сервери на території Росії, щоб зберігати інформацію жителів країни на них.

Знай.uа писав, що корпорація Apple знову обманює користувачів. На цей раз, компанія випустила досить слабкі акумулятори для iPhone, однак ціна при цьому просто величезна. За ціну в 150 доларів, можна просто придбати бюджетний смартфон, а не просто чохол.