Операційна система Android 9.0 Pie з прошивкою One UI повинна була вийти для Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 + в січні, але розробники вирішили випустити її на два тижні раніше терміну. Як виявилося - даремно. Оновлення має в собі як мінімум одну прогалину, яка обмежує можливості власника смартфона.
Варто відзначити, що деякі власники топових флагманів від корейської корпорації вже встигли оновитися до актуальної версії. Як стало відомо, установка даного ПЗ разом з оболонкою One UI призводить до того, що голосовий помічник Bixby починає працювати некоректно. Він відмовляється розуміти більшість команд, які підтримувалися навіть під час виходу Galaxy S8, не кажучи вже про більш просунутих.
Компанія Samsung поки ніяк не коментує дані про те, що установка прошивки Android 9.0 Pie на смартфони Galaxy S9 і S9 + призводить до виходу з ладу голосового помічника Bixby. Дивно, що компанія вирішила випустити нову версію прошивки раніше запланованої дати, та не перевірили працездатність всіх функцій нової операційки.
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Також в мережі є кілька скарг від користувачів Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 +, які незадоволені тим, що після установки операційної системи Android 9.0 Pie час автономної роботи не збільшився, а зменшився. Хоча компанія заявляла про протилежне, мовляв автономність девайсів збільшиться мінімум на 25%. Подивимося, як вони виправлять цю ситуацію.
Нагадаємо, що компанію Apple знову звинуватили у крадіжці патентів. На цей раз яблучну звинуватив корпорацію не Qualcomm, який протягом останнього місяця намагається відсудити у Apple величезні гроші. Судячи з позовом, Apple нібито вкрала патенти для створення технології безконтактної оплати Apple Pay. Система досить проста, але Fintiv отримала патент на цю ідею ще в 2011 році, в той час як Apple впровадила цю функцію через 5 років.
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Google обвинуватили в стеженні за дітьми. Судячи з усього, корпорація дізнається дані про дітей для того, щоб передавати інформацію стороннім особам, які надалі будуп подавати дитині рекламу, яка буде ефективною. Приміром, додатки від Google стежать за місцем розташування дитини, номери в адресній книзі.
Знай.uа писав, що Facebook вляпалася в черговий скандал. Компанію звинувачують у продажу особистої інформації користувачів стороннім компаніям, серед яких Apple, Microsoft, Netflix і Spotify. І хоча компанії роблять вигляд що нічого про це не знають, репутація Facebook наштовхує на думку, що це правда.