Ремонт робить неможливим чіп шифрування T2, яким оснащуються нові “яблучні” гаджети. Після заміни деяких компонентів в комп'ютерах цей чіп необхідно буде прив'язати до нових деталей. Програмні утиліти для цього будуть доступні тільки авторизованим центрам Apple, так що без них апарат просто не буде працювати. Таким чином Apple вирішила додатково підзаробити на своїх користувачів.

Глава відомого ресурсу по ремонту iFixit Кйл Вінс сказав журналістам The Verge, що T2 – це гільйотина Apple, яка нависає над усіма власниками Mac. Все тому, що цей сопроцесор перевіряє при завантаженні компоненти. Тепер відбутися легким заміною компонентів у сторонніх сервісах не вийде. І хоча це плюс, так як поставити неякісні китайські компоненти не вийде, в разі заміни самостійно ноутбук перестане працювати, а доплачувати Apple за ремонт їх продукції не особливо хочеться.

Вважається, що вимога активації чіпа T2 стосується заміни дисплея, материнської плати, корпуси, датчика відбитків пальців на MacBook Pro, а також материнської плати і флеш-накопичувача на iMac Pro. По суті, це всі необхідні компоненти для коректної роботи апарату.

Популярні новини зараз

Затримка виплат: Пенсійний фонд пояснив, що буде з пенсіями та субсидіями за травень

Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня

ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить

Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Microsoft створила підтримку голосового помічника від Amazon - Alexa. Тепер користувачі Windows 10 зможуть активно користуватися можливостями голосового помічника найбільшої у світі торговельного майданчика. І хоча Cortana не користується популярністю серед користувачів, новий асистент змінить цю ситуацію.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що знайдений баг в найбільшому ігровому магазині Steam дозволяв отримати будь-які ігри абсолютно безкоштовно. До того ж, створення рандомних ключів дозволяв продавати їх на чорному ринку, що суттєво вдарило по фінансам великим компаніям-розробником.

Знай.uа писав, що популярний і захищений браузер Firefox навчився допомагати купувати речі за дешевою ціною. Тепер браузер здатний самостійно шукати вигідні пропозиції на товари в найбільших інтернет-магазинах.