The Weather Channel – відмінний приклад того, як на найпростішої функції – відображається прогноз погоди – розробники примудряються вибудувати цілий мегакомбайн. Різні незрозумілі функції і інтерфейс, такі як живі шпалери, і навіть фото географічних карт тільки заважають дізнатися подробиці про погоду.

AntiVirus FREE та інші антивірусні програми. По суті, це шкідливі програми, які лише створюють уявний ефект захищеності. Насправді вони просто завантажують оперативку, гальмуючи ваш девайс.

Clean Master та інші оптимізатори системи. Більшість подібних програм або взагалі нічого не роблять, або завдають тільки шкоди. Очистити кеш, видалити залишки старих програм можна і вбудованими системними інструментами, які дійсно видаляють непотрібні файли і очистять систему від накопиченої інформації. Рекомендуємо робити це кожен тиждень.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Показати ще

Системні браузери. Деякі виробники і розробники сторонніх прошивок постачають свої творіння спеціальними версіями браузера. Як правило, в них намертво вшиті посилання на сайти рекламодавців і інший непотрібний контент. Краще використовувати браузери, якими ви користуєтеся на ПК. Chrome, Safari, Firefox. Вони відмінно оптимізовані для сучасних смартфонів.

Додаток Facebook. Соціальна мережа Facebook є сьогодні найпопулярнішою у світі, тому не дивно, що відповідний мобільний додаток встановлено у величезної кількості користувачів. Однак додаток споживає величезну кількість системних ресурсів і значно зменшує термін роботи мобільного гаджета від батареї. Мобільна версія соцмережі працює набагато швидше і простіше.

Нагадаємо, що корпорація Apple більше не буде називати точні цифри продажів своїх девайсів. Якщо раніше інвестори могли бачити кількість проданих девайсів, то тепер їм доведеться покладатися тільки на слова яблучної корпорації. Приміром, навіть Samsung вже протягом кількох років не вказує цифри у своїй статистиці.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що відомий аналітик і інсайдер, передбачення якого часто збуваються повідомив з приводу нових iPhone, які покажуть вже в 2019 році. Швидше за все, наступного року світ побачить цілих три нових смартфона, і один з них кардинально відрізняється дисплеєм від інших. Також сканер особи отримає велике оновлення, що допоможе захистити смартфон ще краще.

Знай.uа писав, що Роскомнагляд збирається оштрафувати корпорацію Google. Повідомляється, що найбільший пошуковик не виконав вимог Роскомнадзора.