Згідно з дослідженням аналітичної компанії Counterpoint Research, глобальний ринок відновлених смартфонів зростає більш швидкими темпами, ніж сегмент нових пристроїв. І це цілком очікувано, адже більшість не бачать різниці між новими і відновленими, а цінники між двома однаковими пристроями можуть сильно відрізнятися.
У другому кварталі 2018 року він збільшився на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року, в той час як продажі нових апаратів за ті ж три місяці скоротилися на 1%. Низька ціна приваблює потенційних власників смартфонів, у зв'язку з чим людина не бачить причин переплачувати за новий телефон. До того ж, такі телефони продають з гарантією, так що “кота в мішку” отримати не вийде.
Купівля електроніки, що була в експлуатації, у таких продавців мінімізує ймовірні ризики, пов'язані з придбанням нового товару. На тлі цієї тенденції роздрібні торгові мережі активно розвивають сервіси типу “trade-in”, коли покупець здає свій старий смартфон в обмін на знижку на новий. І цей старий телефон і ремонтують, приводячи до околомагазинного стану, а вже потім продають його як “відновлений”.
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Найбільшим у світі ринком відновлених смартфонів є Китай, а найбільше зростання в цьому сегменті у другому кварталі 2018 року продемонструвала Індія (+ 41%).
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що глава Apple Тім Кук закликав боротися з рекламою і рекламодавцями. Він стверджує, що за рахунок збору даних користувачів, нехай і нешкідливих, рекламодавці отримують величезний прибуток. Саме тому Тім Кук закликав заборонити збір інформації про користувачів сторонніх компаній.