Гра під назвою Banana – це просто неймовірний випадок того, як щось таке просте та безглузде, як клікер, може захопити увагу мас. Вся гра зводиться до того, щоб клацати по статичному JPEG-файлу банана на екрані. Без призів, без глибокого сенсу просто кліки по банану.

І все-таки, незважаючи на свою абсурдність, Banana набирає популярності на Steam. Понад 400 000 гравців вже втягнулися в цю "негра", яка по суті пропонує тільки моменти бездумного кликання.

Розробники додали деяку стратегію: кожні три та вісімнадцять годин гравці отримують бананові зображення, які можна продавати на торговому майданчику Steam. Це призвело до того, що в Discord з'явилося ціле активне співтовариство, яке обговорює ціни на банани та здійснює обміни.

Banana / фото: скриншот Steam

Як повідомляє Kotaku, Banana не намагається стати новим NFT або блокчейн-проектом, який прив'язаний до реальних активів або має екологічний відбиток. Натомість вона просто використовує Steam як платформу для обміну марними, але затребуваними зображеннями бананів.

Популярні новини зараз

Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні

Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше

Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Показати ще

Ця "гра" не має мети чи сенсу за межами того, щоб розважати та займати людей, які можуть знайти в цьому якесь задоволення чи навіть заробіток.

Banana / фото: скриншот Steam

Зрозуміло, що багато хто може вважати такий підхід дурним. Адже за всією цією грою стоїть бажання розробників заробити на попиті спільноти, готової купувати та продавати ці JPEG-файли бананів. І кожен продаж приносить розробникам свій відсоток, що може перерости в непоганий дохід за поточної популярності Banana.

Проте, чи варто ця "негра" викликати такі філософські дебати? Суть проста: натискай на банану, продавай його, якщо хочеш, і отримуй деяку форму віртуального задоволення.

Але, як це часто буває в інтернет-культурі, навіть найбезглуздіші ідеї можуть стати джерелом обговорень і роздумів про сенс і безглуздість.

Нагадаємо, фанати Fallout збирають гроші на обличчя містера Хауса на Сфері в Лас-Вегасі: від фото можна "намочити штани"

Раніше ми писали про те, що у майбутньому релізі Terminator: Survivors будуть пасхали з жахів Resident Evil

Крім того, Знай.ua повідомляв, чи можна передати бібліотеку Steam у спадок: відповідь шокувала ігрова спільнота