Амбітні японські вчені розкрили плани з будівництва гігантського спірального міста під водою - це дозволить нам використовувати морські глибини для видобутку ресурсів і жити поруч з колосальними восьминогами.

Дану публікацію продемонстрували на порталі «DailyStar»

Група японських архітекторів націлилася на гігантський підводний мегаполіс, який може стати першою в світі справжньою Атлантидою.

Ocean Spiral City, розроблений інженерною фірмою Shimizu Corporation буде покладатися на ресурси океану, щоб працювати і повільно плисти по світу на глибині 2,5 миль під водою.

Спіральне місто під водою: скрін з DailyStar

Популярні новини зараз

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія"

Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Спіральне місто може стати вирішенням проблеми зміни клімату, оскільки воно, мабуть, створить відновлювану енергію, використовуючи перетворення теплової енергії океану, яка виробляє електроенергію з різних рівнів температури океану за допомогою генератора.

Вперше представлений в 2014 році, Ocean Spiral City повинен був бути готовий прийняти своїх перших 5000 жителів до 2030 року, але, на жаль, з тих пір було мало оновлень про прогрес.

Архітектори цієї ідеї вважають, що ми недостатньо використовуємо Землю, живучи тільки на ній.

Спіральне місто під водою: скрін з DailyStar

Вони сказали: "Океан покриває приблизно 70% земної поверхні. Глибоководдя має великий потенціал для забезпечення належних циклів у глобальній біосфері. Однак ми ще не скористалися цим потенціалом. Ми думали, що зможемо використовувати безмежний потенціал морських глибин за рахунок вертикального з'єднання атмосфери, поверхні океану, морських глибин і морського дна".

У місті буде куполоподібний "базовий табір" біля поверхні, а потім спіраль, що спускається до 4000 метрів під рівнем моря, де він буде видобувати ресурси з морських глибин, а також зберігати і повторно використовувати вуглекислий газ.

Спіральне місто під водою: скрін з DailyStar

У місті також буде глибоководний підводний порт для подачі електрики, води і кисню на більш низькі глибини.