Інсайдери повідомляють, що Google працює над тим, що може вирішити проблему з автономністю пристроїв при роботі з браузером. За даними The Windows Club, компанія тестує експериментальну функцію в Chrome 86, яка зменшує розрядку акумулятора.
Новий інструмент працює, обмежуючи фонові вкладки одним таймером пробудження Javascript. Іншими словами, вкладки фонові будуть оновлюватися раз на хвилину, а не в режимі реального часу. Веб-сайти часто включають завдання Javascript, які будуть виконувати такі дії, як перевірка того, де знаходиться ваш курсор на сторінці і як ви взаємодієте з рекламою. Існує мало причин для того, щоб ці типи завдань постійно виконувалися у фоновому режимі, коли ви навіть не переглядаєте веб-сторінку. Safari вже давно користується подібною технологією.
Проводячи тест з використанням цієї функції Google, за повідомленнями, продовжив термін служби батареї на дві години, коли у фоновому режимі працювало 36 вкладок. Тут важливо відзначити, що одна вкладка переднього плану була відкрита для порожньої сторінки.
Треба терміново замінити водійське посвідчення: кому загрожує чималий штраф
Гороскоп на 28 листопада: як провести четвер із вигодою та не "наламати дров"
Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання
В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей
Функція буде доступною найближчим часом.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, що вчені з NASA створили парфуми “з запахом космосу”. Правда, купити їх зараз не вийде - поки компанія збирає гроші на мінімальну першу партію, так що відчути запах космосу вийде нескоро.
Як повідомляв Знай.uа, механік взяв у власника Tesla S авто, і вирішив протестувати її на порожній парковці. Однак, за збігом неудачніх обставин він її розбив, так що авто доведеться ремонтувати довгий час.
Також Знай.uа повідомляв, інсайдер порівняв макет iPhone 12 з іншими смартфонами яблучної корпорації. Повідомляється, що новинка набагато менше своїх попередників, хоча єкран по цифрам все ж більше.