Після анонсу Huawei Router A2 почалися продажі гаджета. За словами представника компанії, роутер є першим маршрутизатором з підтримкою NFC One-Touch. Пристрій продається за ціною всього CNY399 (~ $ 57). Це один з перших кроків Huawei по створенню широкого асортименту продуктів для розумного будинку.

HUAWEI ROUTER A2, gizchina

Huawei Router A має діаметр 104 мм, висота 210 мм і важить 580 р. Крім того, він має обчислювальну потужність 12880 DMIPS і оснащений 256 МБ оперативної пам'яті. З точки зору конфігурації, маршрутизатор A2 може похвалитися чотирьохядерним процесором Lingxiao, основною частотою 1,4 ГГц, трьома чіпами Lingxiao Wi-Fi і шістьма незалежними підсилювачами сигналу.

HUAWEI ROUTER A2, gizchina

Правда, цінник в 57 доларів трохи кусається, але за ці гроші можна отримати один з топових роутерів.

Нагадаємо, що компанія Xiaomi представила розумну сушарку для ванної. Гаджет отримав незвичайні функції, таких як дезінфекція рушників і очищення повітря. Обійдеться цей гаджет всього лише 42 долара.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi представила новий розумний телевізор, ціна якого приємно здивує покупців. За девайс попросять близько 500 доларів, а сам телевізор отримав флагманські для 2019 рік характеристики, так що популярність йому забезпечена.

Також Знай.uа писав, що компанія Google почала активно боротися зі спамерами. Нова система буде аналізувати кожне повідомлення на наявність вірусів, так що користувачі Google Messenger можуть спати спокійно.