Багато власників смартфонів звикли заряджати пристрої до повної зарядки. Але фахівці рекомендують відмовитись від такого підходу, адже це негативно позначається на пристрої.
Для більшості батарей це виливається в перегрів та витрата більше електроенергії.
Смартфон, включений у зарядку на всю ніч, поступово розряджатиметься і тягне живлення знову. Згодом акумулятор зношується і псується значно швидше, ніж потрібно. До того ж залишати увімкнений пристрій дуже небезпечно, адже може статися коротке замикання або інша непередбачувана ситуація.
Як правильно заряджати смартфон
Для заряджання слід брати "рідне" пристрій, що йде в комплекті з телефоном. Небажано допускати розрядку станом менше 20%.
У військкомат забудете дорогу: хто з українців більше не цікавить ТЦК
Одним по 500 грн, а іншим – 1500 грн: пенсії можуть помітно змінитись
Осінь в Україні змінює свій курс: мокрий сніг та похолодання на підході
Пенсіонерам готують солідну доплату: хто та скільки отримає
Якщо смартфон повністю та часто розряджається, це значно скорочує термін його експлуатації. Виробники радять тримати заряд на рівні 50%. Іноді потрібно проводити своєрідне калібрування – розряджати пристрій повністю до вимкнення та заряджати його до 100%. Але робити це потрібно не часто.
У деяких смартфонах є функція "розумна" заряджання. У цьому випадку акумулятор заряджається до певної позначки і припиняє це робити, і за годину продовжить заряджатися.
Для того, щоб батарея смартфона трималася довше, не варто доводити її до повної розрядки, ставити заряджатися на ніч теж не потрібно. Адже це негативно впливає на його функціональні можливості та сприяє "зносу" батареї. Тому, дотримуючись цих рекомендацій, можна значно продовжити життя свого смартфона.
Нагадаємо, що ваші діти в небезпеці через Інтернет: терміново перевірте це.
Раніше ми повідомляли, що видаляйте терміново: які програми роблять гіршими за ваш смартфон.