Практично кожна людина за своє життя після 2010 року стикалася з дуже поширеною проблемою - заповненою пам'яттю на мобільному телефоні. Буває таке, що є безліч важливих фотографій, відео та програм, які не можна видаляти.
Виникає питання, а як це правильно зробити, щоб не прати це зі свого гаджета.
Дуже корисними порадами, як звільнити мегабайти, поділився один із українських блогерів, який часто публікує свіжі лайфхаки у соціальних мережах.
Керування фотографіями
Якщо у вашому телефоні є можливість зберегти фото в оптимізованій роздільній здатності без серйозних збитків для якості, скористайтеся нею. Завдяки цій функції фотографії будуть займати набагато менше місця на пристрої.
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Хмарне сховище
iCloud, Dropbox, Google Drive дають можливість користувачам завантажувати різні файли та фотографії у хмару з телефону. У такий спосіб пам'ять гаджета менше засмічується.
Кеш
Можна швидко очистити пам'ять телефону за допомогою очищення кешу. Ці дані поступово збираються на пристрої та, відповідно, займають певне місце. У телефоні є функція "Очистити кеш". Регулярне чищення допоможе уникнути перевантаження пам'яті.
Оновлення
Важливо стежити за оновленнями програмного забезпечення та програм на телефоні. Нерідко розробники випускають оптимізації, у яких обсяг пам'яті програм може зменшитися.
Нагадаємо, вибух, бруд та зараження: 15 речей, які заборонено перевозити у багажнику, якщо на вулиці спека.
Раніше повідомлялося, "Вигребли до нуля": шахраї з колл-центру вкрали у волонтера всі гроші, зібрані на ЗСУ.