Деякі шкідливі програми вже видалені, однак інші досі залишаються доступними для встановлення в Play Store.

Користувачі повинні бути обережними і видалити ці програми, щоб захистити свою приватність і безпеку, якщо вони вже встановили їх. Про це повідомляє PhoneArena.

Смартфон. Фото: Youtube

Дослідники з кібербезпеки виявили нову кампанію, яка розповсюджує шкідливе програмне забезпечення, націлене на додатки для Android. Кампанія охоплює понад 100 програм, в яких виявлено шпигунські модулі — вони порушують конфіденційність і збирають особисту інформацію користувача.

На перший погляд, це невинні програми, серед них є відеоредактор, ігри та інструменти для передачі файлів. Але в них приховуються шпигунські модулі.

Популярні новини зараз

Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили

5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати

Показати ще

Ці програми були завантажені мільйонами користувачів, викликає занепокоєння щодо масштабу потенційних порушень конфіденційності.

Смартфон. Фото: скрін youtube

Сексуальні уподобання, зарплата і політичні інтереси давно відомі найбільшим у світі корпораціям. Самі того не розуміючи ви розголошуєте про себе багато інформації коли користуєтеся соціальними мережами.

Найбільш небезпечні додатки це

  • Noizz,
  • Zapya,
  • VFly,
  • MVBit,
  • Biugo.

Нагадаємо, ми писали, що хорор Alan Wake 2 одразу на релізі отримає українську локалізацію: сайт вже "заговорив" солов'їною.

Як повідомляв "Знай.ua" марна трата коштів та додаткові проблеми: чому не варто клеїти на екран вашого смартфону захисну плівку.

Також "Знай.ua" інформував, флешка це не жорсткий диск: як не можна використовувати USB-накопичувач.