Раніше платформа ПК, яка спеціалізується на випуску «класичних» ігор на сучасній вітрині, оголосила про своє 14-річчя новиною, що The Elder Scrolls V: Skyrim з'явиться в GOG. У прес-релізі компанія повідомила, що «на численні прохання наших користувачів» рольова гра буде доступна у вигляді Special Edition.

Дану публікацію розмістили на ігровому порталі «gamesradar»

Спираючись на те, що GOG орієнтована на платформу без DRM, у її версію Skyrim можна буде грати повністю в автономному режимі, що позбавить необхідності входити в ігровий клуб Creation Club для доступу до додаткового контенту. Відзначаючи важливість сцени моддингу Skyrim, версія GOG також "сумісна" з більшістю того, що пропонує Nexus Mods.

GOG дійсно іноді випускає сучасніші ігри, особливо ті, які видає її материнська компанія CD Projekt Red, але останнім часом вона прагне виділити свої ретро та класичні пропозиції. У повідомленні у блозі, у квітні, команда оголосила, що однією з її цілей на 2022 рік було «щоб GOG знову став найкращим місцем для класичних комп'ютерних ігор».

Складно класифікувати Skyrim, коли йдеться про такі слова, як «ретро» або «класика». Але п'ята гра із серії The Elder Scrolls вже наближається до свого 11-річчя, і деякі можуть заперечити, що десяти років достатньо, щоб відправити гру до підручників історії. Чи погоджуєтесь ви з цією думкою чи ні, зрозуміло, що його поява на вітрині магазину класичних ігор — це твердий крок до ретро-території.

Популярні новини зараз

Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни

Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя

Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води

Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай", легендарна гра "Splinter Cell" повертається.

Нагадаємо, плани першого великого оновлення "Diablo Immortal" вже зазнають фіаско.