Xiaomi закриває програму тестування MIUI Global Beta. Але при цьому компанія оголосила про старт нової програми Mi Pilot MIUI, яка не залишить користувачів у розбитого корита. Схоже, компанія Xiaomi вже усвідомила, що кількість бета-тестерів нових ОС для смартфонів просто зашкалює, так що саме час набрати нових користувачів.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Компанія набирає закриту групу власників смартфонів Xiaomi, які будуть тестувати нові прошивки. Якщо раніше в бета-тестуванні можуть взяти участь усі бажаючі, то тепер Xiaomi сама набирає добровольців. Таким чином, компанія зможе отримати корисні відгуки користувачів.

У програмі Mi Pilot MIUI можуть взяти участь власники смартфонів Pocophone F1, Xiaomi Mi 6, Redmi 6A і Redmi 6. На першому будуть тестувати нову операційну систему Android Q, на інших - Android Pie.

Популярні новини зараз

З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам

Штрафи ТЦК заженуть в боргову яму: які порушення коштують найбільше

Пенсіонерам дали лише 10 днів: кого оштрафують та залишать без виплат

1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам

Показати ще

Проте, щоб стати бета-тестером необхідно вільно володіти англійською мовою, що відсіває величезна кількість користувачів Android-смартфонів.

Нагадаємо, що флагманський смартфон Xiaomi Mi 9T дістався до України. Звичайно ж, девайс буде продаватися на території нашої країни помітно дорожче, якщо порівнювати з ринком Китаю, але за 10 тисяч гривень ви отримаєте відмінний смартфон, який залишиться актуальним протягом найближчих років. Немає сумніву, що 6 Гб оперативної пам'яті вистачить для спілкування в мережі, перегляд відео, і навіть для продуктивних ігор, відображаючи красиву картинку.

Як повідомляв Знай.uа компанія Samsung не планує зупинятися на гнучкій Galaxy Fold, і готова представити новий девайс, який отримає гнучкий екран. І хоча точної дати запуску ні, аналітики прогнозують вихід на 2020 рік, точніше на його початок.

Також Знай.uа писав, щокомпанія Apple продовжує зменшувати різницю в функціональності між своїми пристроями. Приміром, тепер на ноутбуках від яблучної корпорації з'являться функції, які раніше були доступні лише власникам iPhone.