Експерименти з приученными нікотину гризунами показали, що штучний білок NicA2-J1 дозволяє тримати під контролем його вміст у крові. Таким чином живій істоті більше немає потреби курити сигарети і отримувати дозу нікотину будь-яким іншим доступним способом.
Команді професора Науково-дослідницького інституту Скріппса Олів'є Георга (Olivier George) вдалося отримати штучний фермент, здатний швидко розкладати надходить в організм нікотин. Нова розробка вже пройшла випробування, і незабаром можуть випробувати на людях.
Для випробувань препарату щурів 12 днів поспіль на 21 годину на добу поміщали в камеру, де вони могли отримати дозу нікотину внутрішньовенно, просто натиснувши на педаль. Після цього дозу зменшили, змусивши відчувати симптоми нестачі нікотину. У підсумку вона досягла кількості, яке автори порівнюють з викачуванням відразу 20 сигарет, але тільки раз на 48 годин. Нарешті, тварини після кожної дози нікотину стали отримувати і препарат синтетичного білка NicA2-J1. Таким чином щури змогли позбутися від симптомів без отримання дози нікотину.
Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні
Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Apple більше не буде підписувати iOS 12. Тепер же відкотитися до більш старої версії операційки для iPhone і iPad не вийде. І це цілком правильний крок, так як попередні версії менш стабільні, захищені не на належному рівні, враховуючи кількість нових загроз даними користувача.